Pohodlí,
na jeden dotek

Prozkoumejte možnosti bezdrátového ovládání vytápění vašeho domova

CHYTRÁ VOLBA PRO VYTÁPĚNÍ

Nástěnné kombinované kotle INTERGAS KOMPAKT jsou primárně určeny pro záměny starých kotlů v bytech, kde je obvykle využíváno řízení prostorovým termostatem podle teploty ve vybrané místnosti. Proto lze pro základní ovládání kotle ponechat dosavadní oblíbený drátový termostat On-Off, na který jsou uživatelé zvyklí.

Více komfortu

a možností k úsporám pak nabídne jeho výměna za modulační pokojový termostat OpenTherm s týdenním programem v drátovém nebo bezdrátovém provedení.

 

Nejkomfortnějším řešením je však použití bezdrátového týdenního termostatu s protokolem OpenTherm a dálkovým přístupem přes mobilní aplikaci. Tato varianta umožňuje ovládání a programování regulace kotle odkudkoliv přes telefon nebo tablet.

 

Všechny varianty termostatů lze doplnit v případě potřeby o venkovní čidlo pro ekvitermní řízení kotle.

CMT737
7 denní modulační
pokojový termostat HRE

CMT727
7 denní modulační
pokojový termostat HRE bezdrátový

Bezdrátové ovládání
Round Modulation™

Nejvyšší možnosti regulace nabízí sada složená ze samostatně neprogramovatelného, bezdrátového OpenTherm termostatu Round Modulation™ a tzv. RFD internetovou bránou od Honeywall. Komunikace mezi řídící jednotkou kotle, termostatem a bránou probíhá bezdrátově. Pouze internetová brána se propojí běžným kabelem LAN se zdířkou na routeru pro spojení se sítí Internet. Pomocí aplikací pro smartphone nebo tablety si uživatel přes internet konfiguruje programové řízení termostatu uložené v bráně.

 

Řešení je unikátní svou jednoduchostí a ve spojení s kotlem INTERGAS KOMPAKT, který je již z výroby předpřipraven pro drátovou i bezdrátovou komunikaci, také neobvykle levné.

Vždy se vrátíte do vyhřátého domova

Ať už se vracíte domů či na chatu, vždy Vás přivítá teplo domova. Nastavte si pomocí aplikace týdenní rozvrh vytápění nebo aktuálně upravte žádanou teplotu prostoru tak, jak ji máte rádi.

 

Pro použití této volby je nutné mít vybavený topný systém regulací s RFD internetovou bránou a Round Modulation™ ovladačem.

Honeywell Total Comfort

mobilní aplikace pro programování termostatu